Proč je technologie AQUA DIAMANTE nesrovnatelná s jinou technologií na úpravu bazénové vody ?


AQUA DIAMANTE spojuje čistotu a hygienu klasické úpravy vody v bazénu s příjemným pocitem svěží vody neobsahující chlór.

Inovativní postup AQUA DIAMANTE je založen na elektrolýze, při které je ve vodní lázni na povrchu speciální diamantové elektrody produkován aktivní kyslík. Tento aktivní kyslík spaluje vnesené organické nečistoty, které jsou následně zachyceny v pískové filtraci a nevytváří žádné jedovaté sloučeniny nebo plyny.

Možná jste už slyšeli pojem "elektrolýza" ve spojitosti s úpravou bazénové vody. Jedná se o tzv. "solanku" přičemž je rozkladem slané vody získáván jedovatý chlór, který vodu dezinfikuje. Dle nejnovějších vědeckých studií vytváří chlór v zimním období v hůře odvětraných prostorách krytých bazénů při reakci s organickými nečistotami jedovatý plyn trichloramin, který se uvolňuje z vodní hladiny. Tento jedovatý plyn může způsobovat podráždění očních spojivek a dýchacích cest. Člověk pak slzí, kašle a obtížně se mu dýchá. Dlouhodobé vystavení tomuto plynu je podle SZÚ prokázaným rizikovým faktorem vzniku astmatu a alergií. (zdroj: https://echo24.cz/a/Sir2F/nebezpeci-v-bazenech-v-zime-v-nich-muze-byt-mnozstvi-jedovateho-plynu-hrozi-astma)

AQUA DIAMANTE je první a jediná technologie u které se nemusíte obávat o vaše zdraví.

Zažijte čerstvost čisté, křišťálově čiré vody.

Všichni určitě známe podrážděné, zarudlé oči a nepříjemný chlórový odér pokožky po koupání v chlórovaném bazénu. Oproti tomu je voda v bazénu s AQUA DIAMANTE technologií vždy čistá a svěží, jak z horského potůčku. Bez obav z podráždění, či zarudnutí můžete pod vodou otevřít oči a pořídit fotografie vašich hrajících si ratolestí.

Chutná a nezapáchá ...

Dokonalá úprava vody s AQUA DIAMANTE technologií je nepostradatelná u krytých bazénů, kde zůstává váš dům ušetřen od nepříjemného zápachu chlóru. Díky tomu si můžete vychutnat sklenici vašeho oblíbeného vína a lahodného pokrmu v blízkosti bazénu.

Diamant je sice dražší, ale neztrácí svou hodnotu ...

Naším zákazníkům nabízíme za poplatek pravidelný roční servis, který zahrnuje kontrolu funkčnosti patrony a případnou výměnu opotřebených komponentů a při dodržení záručních podmínek, doživotní záruku a možnost vrácení zboží. Technologie AQUA DIAMANTE si tímto zachovává stálou hodnotu, jako v den jejího pořízení.